Eğitmen Olun
  • Tek Çatı Öğrenciler istedikleri kursu istedikleri kurumdan tek çatı altında alabilirler.
  • Yenilikçi Bakış Abonelik yoluyla güvenilir bir konsepte sahip kurs satışı.
  • Düşük Maliyet Sunucu, yazılım, teknik personel, güncellemeler gibi altyapı maliyetleri ile karşılaşmazsınız.
  • Kolay Kullanım Kurs, satış, personel yönetimi işlemlerini 1-2 adımda kolaylıkla yapabilirsiniz.
Tek Çatı
Birçok önemli kurumun bir arada bulunduğu bir platform. Bu olanak, öğrenciler için birçok kuruma tek noktadan erişim olanağı sunar ve kurumlara daha çok kullanıcıya erişme imkanı sağlar. Tek çatı platform sayesinde kurumunuz devamlı gelişmekte olan bir pazarda yer alır.
Yenilikçi Bakış
Classest, günümüzde birçok sektöre yayılan abonelik trendini e-öğrenme için kullanmaktadır. Kurs ücretleri aylık otomatik ödemelerle alınır. Bu sayede son kullanıcı için bir fiyat avantajı oluşur.
Düşük Maliyet
E-öğrenmeyi oluşturan etmenler, teknik anlamda tecrübe ve sürekli takip gerektirmektedir. Bunların yanı sıra güçlü sunuculara, güçlü ağ bağlantısına, harici yazılımlara ve devamlı yazılımsal geliştirmelere ihtiyaç duymaktadır. Classest, tüm bu maliyetlerle karşılaşmadan sadece işinize odaklanmanızı sağlar.
Kolay Kullanım
Classest, eğitim kurumunuzu kolayca yönetebileceğiniz güçlü araçlara sahiptir. Ayrıca kurumunuz için ekip kurabilir ve ekibinizi ayrı ayrı görevlendirebilirsiniz. Bu sayede bir görevli ders ve kurs takibi yaparken, diğeri satış takibinizi yapabilir.